ZT 2018

 Zimní tábor 2018

(skupina starších na výletě na hřebenech)

Datum: 3. - 10. února (Prázdniny Prahy 4)

Cena: 2 500 Kč

Místo: Nebeská Rybná, Orlické hory

Sraz: v 9:30 3.2.2018 na obvyklém místě poblíž klubovny.

Více informací o vybavení  - zde

Místo 

chalupa

Tábor se koná v Nebeské Rybné v Orlických horách. Spíme v naší základně na postelích, kde je veškerý komfort - nově zařízená kuchyň, jídelna/společenská místnost, místo na uložení lyží a kompletní sociální zařízení. Základna je po celkové rekonstrukci. V okolí je několik lyžářských areálů - nejčastěji jezdíme do Zdobnice nebo do Říček. Na běžky vyrážíme většinou na hřebeny Orlických hor, kde bývá dostatek sněhu a krásně upravené stopy.

Program 

Hlavní náplní zimního tábora jsou samozřejmě zimní sporty - sjezdovky a běžkování. Program tábora doplňují bojovky a zimní radovánky kolem základny. Večer hrajeme stolní hry, zpíváme s kytarou nebo soutěžíme ve vědomostním kvízu. Nesmí chybět ani tradiční diskotéka.

Jak je zvykem na většině našich akcí, program tábora je zarámován příběhem vycházejícím z naší celoroční hry. Nebude tedy chybět dějová zápletka, kostýmy, výzdoba, postavy a napínavé bojovky, které děti vtáhnou do děje. 

Vedoucí

 Tábor vedou zkušení vedoucí s mnohaletou praxí a odbornými kvalifikacemi, školení jak externě (hlavní vedoucí, zdravotník), tak interně (družinoví vedoucí a instruktoři musí absolvovat každoroční vícedenní školení během Velikonoc). Všichni vedoucí a instruktoři zažili na vlastní kůži mnoho našich táborů, mají děti rádi a věnují jim týden ze své dovolené bez nároku na odměnu. Je mezi nimi i mnoho schopných lyžařů, kteří dokážou sjezdaře/běžkaře - začátečníky mnoho věcí naučit.

Další informace

Cena zimního tábora je 2 500 Kč. Tato cena zahrnuje všechny náklady – stravu pětkrát denně, dopravu, ubytování, odměny, materiální zajištění tábora, programy atd. Jedinou výjimkou jsou peníze na vleky (letos 1500 Kč). 

Naše tábory mají nízkou cenu díky dobrovolné a neplacené účasti všech vedoucích a instruktorů.

POZOR! Kapacita naší táborové základny je omezená, proto se na tábor hlaste včas!

S případnými dotazy se na nás neváhejte obrátit.

Přihlášky, list účastníka, bezinfekčnost ke stažení - Zde

 

E-mail: STTO E-mail: A. Rudlofová E-mail: L.Macek Zpět na domovskou stránku

Notice: Undefined index: errorLog in /disk_1/www/cz/stto/www/system/fce.utilsError.php on line 37