Veřejné prezentace

Zažít město jinak 2017

V roce 2017 jsme se účastnili akce Zažít město jinak v ulicích Jihlavská a Jílovská.

Akce byly úspěšné a tak se jich v roce 2018 zúčastníme znovu.

 

CVVZ 2014

Letošní Celostátní Vzájemná Výměna Zkušeností proběhla o předposledním listopadovém víkendu v Brně. Na akci vystoupil člen vedení Jakub Weiner, a to s prezentací o využití multimédií v činnosti turistického oddílu. Prezentace shrnuje několik v minulosti realizovaných multimediálních projektů, řeší, co je pro přípravu podobného projektu zapotřebí a kterými cestami se lze vydat.

  • Slajdy prezentace (pdf)
  • Všechna vydání novin "The Lion Times" v roce 2014 (pdf)
  • Videokroniky "styl dopis domů" a dva ze tří videoklipů (fotoalbum) - na konci alba
  • Videokroniky detailně zpracovávané z LT 2012 (videoalbum) a LT 2013 včetně programových videí "Návod na stroj času" a "Osud Doktora Tika" (videoalbum)
  • Divadelní videokroniky (fotoalbum) - na konci alba

 

Po škole 2014 - Veletrh kroužků a volného času

Během posledního srpnového víkendu jsme se na pozvání Městské části Praha 4 zúčastnili veletrhu kroužků na pražském Karlově náměstí, kde jsme měli k dispozici stánek uvnitř cirkusového šapitó a jeden další venku.

Na vnitřním stánku jsme prezentovali fotografie a videa z činnosti, současně tam děti mohly plnit úkol – po čichu hádat, jaká koření se skrývají ve zkumavkách. Z venkovního stánku jsme organizovali orientační minihru po areálu veletrhu, během kterého se návštěvníci mohli podívat mimojiné na UAZ. Vystavili jsme tam také mapu, označující místa, kam jsme se v uplynulých letech podívali. Úspěšní hráči minihry si mohli ze sušenek složit písmennou část loga STTO a případně jí pak i sníst.

  • Jedním z našich propagačních předmětů byly speciální veletržní noviny (pdf)
  • Web akce naleznete zde

STTO Zákusky

E-mail: STTO E-mail: A. Rudlofová E-mail: L.Macek Zpět na domovskou stránku

Notice: Undefined index: errorLog in /disk_1/www/cz/stto/www/system/fce.utilsError.php on line 37