Využití

Základnu využíváme hlavně v době letních táborů. Tehdy se spolu se stany kapacita tábora počítá na 60 osob. V kuchyni vaříme pro celý tábor na plynovém sporáku. Starou stodolu jsme přebudovali na jídelnu. Může však také sloužit jako společenská místnost, když prší. V horním patře je potom zřízena marodka pro nemocné a několik nových pokojů pro vedoucí a návštěvy. Ještě výše, pod střechou na půdě, které se přezdívá "šestnáctka", máme složený materiál a kufry účastníků tábora.

V zimě se samozřejmě ve stanech nespí - tedy až na několik experimentů, které jsme před základnou podnikli. To se totiž spí v místnostech v prvním patře, na velkých palandách a letištích a nově v pokoji na půdě. Vše vyhřívají veliká a moderní kamna na polena. Jí se v kuchyni nebo letní jídelně dle počtu účastníků. Z letní jídelny se stává další společenská místnost.

Kromě táborů slouží naše chalupa také pro tradiční velikonoční školení, silvestrovský a podzimní pobyt a pro několik brigád v průběhu roku. V neposlední řadě nabízíme naši chalupu pro individuální i skupinovou rekreaci za podmínek uvedených na úvodní straně o základně. 

E-mail: STTO E-mail: A. Rudlofová E-mail: L.Macek Zpět na domovskou stránku

Notice: Undefined index: errorLog in /disk_1/www/cz/stto/www/system/fce.utilsError.php on line 37