LT 2018

 

O letním táboře Lvíčat 2012
7.-28.7.2012
informace pro nové členy a jejich rodiče
Letní tábor Lvíčat trvá tři týdny. U všech členů se předpokládá účast na celých třech týdnech. To je podmíněno celistvým programem tábora (děti by přišly o začátek nebo konec tábora – ty nejdůležitější součásti). Dále příjezdy a odjezdy dětí komplikují přípravu tábora a logistiku celé akce. Tábor je vhodný pro děti od 6 do 15 let. Náročnost programu uzpůsobujeme schopnostem a dovednostem účastníků. Obvykle se účastní 30 členů do 18 let a 10 dospělých vedoucích.
Tábor se koná v Nebeské Rybné v Orlických horách. Děti spí po dvou ve stanech s podsadou, vždy dva chlapci nebo dvě děvčata. Stany mají pevnou podlahu, vyhovují všem hygienickým normám a neteče do nich. V bezprostřední blízkosti stanů (cca 20 m) se nacházejí zastřešené toalety, krytá umývárna s pitnou vodou a sprcha. Přibližně 150 metrů od tábořiště je chalupa patřící našemu sdružení. Tam je kuchyň a jídelna, sklad, marodka a kompletní sociální zařízení, vše po celkové rekonstrukci.
Letos jsou tematickou náplní příběhy na motivy seriálu Hvězdná brána.  Hlavním programem tábora jsou výlety, hry a soutěže s tématikou turistiky a tábornictví. Samozřejmostí jsou také bojovky, sporty, výtvarné a rukodělné činnosti a návštěva zajímavých kulturních a přírodních památek. Uskuteční se i „harc“ (vícedenní putování po ČR) a různé bojovky se spřátelenými oddíly z Hradce Králové a Náchoda. A taky si užijeme spoustu legrace. Děti vychováváme k aktivitě a spolupráci, vedeme je k čestnému, kamarádskému a upřímnému jednání dle Zákonů Lvíčat.
Tábor vedou zkušení vedoucí s mnohaletou praxí a odbornými kvalifikacemi, školení jak externě (hlavní vedoucí, zdravotník), tak interně (družinoví vedoucí a instruktoři). Všichni vedoucí a instruktoři zažili na vlastní kůži mnoho našich táborů, mají děti rádi a věnují jim tři týdny svých prázdnin nebo dovolené.
Cena letního tábora je 4 500 Kč. Naše tábory mají nízkou cenu díky dobrovolné a neplacené účasti všech vedoucích a instruktorů. Tato cena zahrnuje všechny náklady – stravu pětkrát denně po celé tři týdny, dopravu, ubytování, odměny, materiální zajištění tábora, programy atd. Jedinou výjimkou je kapesné dětí – doporučujeme nechat dětem cca 100 Kč u sebe a 300 Kč odevzdat v obálce vedení tábora. 
Hlavní vedoucí tábora, Hana Šmejkalová (Hanka)
více informací na: www.stto.cz/lvicata 
nebo na tel. č. 603 865 565 a e-mailu hankalvicata@seznam.cz

O letním táboře Lvíčat 2018

!!! Informace o táboře, seznam vybavení zde !!!
 

Přihláška ke stažení zde


Termín

sobota 7.7.2018 - sobota 28.7.2018

Místo

tabor

Tábor se koná v Nebeské Rybné v Orlických horách. Děti spí po dvou ve stanech s podsadou, vždy dva chlapci nebodvě děvčata. Stany mají pevnou podlahu, vyhovují všem hygienickým normám a neteče do nich. V bezprostřední blízkosti stanů (cca 20 m) se nacházejí zastřešené toalety, krytá umývárna s pitnou vodou a sprcha. Přibližně 150 metrů od tábořiště je chalupa patřící našemu sdružení. Tam je kuchyň a jídelna, marodka a kompletní sociální zařízení, vše po celkové rekonstrukci.


Program

koupani Letos jsou tematickou náplní příběhy na motivy knihy ZaklínačHlavním programem tábora jsou výlety, hry a soutěže s tématikou turistiky a tábornictví. Samozřejmostí jsou také bojovky, sporty, výtvarné a rukodělné činnosti a návštěva zajímavých kulturních a přírodních památek. Uskuteční se i „harc“ (vícedenní putování po okolí vybraného místa v ČR, vzdáleného od tábora) a různé bojovky se spřátelenými oddíly z Hradce Králové a Náchoda. A taky si užijeme spoustu legrace. Děti vychováváme k aktivitě a spolupráci, vedeme je k čestnému, kamarádskému a upřímnému jednání dle Zákonů Lvíčat.


Vedoucí

vedouci

Tábor vedou zkušení vedoucí s mnohaletou praxí a odbornými kvalifikacemi, školení jak externě (hlavní vedoucí, zdravotník), tak interně (družinoví vedoucí a instruktoři musí absolvovat každoroční vícedenní školení během Velikonoc). Všichni vedoucí a instruktoři zažili na vlastní kůži mnoho našich táborů, mají děti rádi a věnují jim tři týdny svých prázdnin nebo dovolené, za které si dokonce sami platí.

 

 

 

Další informace

Cena 3 týdnů letního tábora je 4 800 Kč, dva týdny stojí 4000 kč. Nabízíme také slevu pro sourozence, kdy se cena pro druhé a každé další dítě sníží o 500 Kč. Tato cena zahrnuje všechny náklady – stravu pětkrát denně po celé tři týdny, dopravu, ubytování, odměny, materiální zajištění tábora, programy atd. Jedinou výjimkou je kapesné dětí – doporučujeme nechat dětem cca 100 Kč u sebe a 200 Kč odevzdat v obálce vedení tábora. Naše tábory mají nízkou cenu díky dobrovolné a neplacené účasti všech vedoucích a instruktorů.

 

 

Dokumenty:

Informace o táboře a seznam vybavení aktuální LT 2018

Základní informace o táboře 2018

Přihláška na tábor aktuální pro LT 2018

Posudek od doktora

Bezinfekčnost (list účastníka)

 

Před odjezdem je nutné odevzdat také kopii očkovacího průkazu a kartičky pojišťovny a užívané léky.


Kontakt

Hlavní vedoucí tábora 2018: Michal Werner

cíce informací na tel. 735 025 525, u hlavní vedoucí nebo na e-mailu lvicatastto@gmail.com.

Tábor inzerován na Borovice.cz Letní dětské tábory, katalog rekreací pro děti. Dětský tábor 

E-mail: STTO E-mail: A. Rudlofová E-mail: L.Macek Zpět na domovskou stránku

Notice: Undefined index: errorLog in /disk_1/www/cz/stto/www/system/fce.utilsError.php on line 37